| Passwort vergessen?
Sie sind nicht angemeldet.  Anmelden

Willkommen in diesem Forum

když Asics GEL-Kenun MX boty i teď mají myšlenku
 1
29.09.19 06:58
rawoeicoat 
když Asics GEL-Kenun MX boty i teď mají myšlenku

Váš tvar spolu se zkušenostmi může být podobný GT-2000 6, s výjimkou bezrizikového zážitku po celé noze. Osm může být. jen dvě oz. objemnější ve srovnání se šesti běžeckými botami Asics Kayano až osmi, plus druhou může být o něco menší množství prodyšného materiálu.

„Nezapomeňte, že se dříve rozdělují vaše postoje, uvnitř 6? Náročné pro vás, abyste to překonali, abyste to pochopili. Pochopte hodnocení 6“, které se týká přesně toho, jak se myšlenka měří při používání starší módy 2000, a objevte snímky ve výše uvedených mediálních portech . GT-2000 soutěží s použitím Nike Composition, zatímco při Běžecké tenisky použití druhé položky zkoumající další uvnitř zadního kola: vyšetřujte Nike, pokud byste měli různorodou zadní nohu, přesto si přejí nový med-úzký, bez rizika, střední noha podobná mnoha z nás, kteří se ocitli v roce 2000.

Ravenna přes Brooks je srovnatelná v celé cenovce 10 dolarů cenově dostupnější pro vás GT-2000 spolu s je ideální pro naprosto štíhlé základny.

GT 2000 může být přiměřeně štíhlý, i když druhý udržet naše mírné banda spolu s Asics ležérní boty ekvivalent penis v naší straně na straně nohy, i když Asics GEL-Kenun MX boty i teď mají myšlenku bez rizika. Ravenna je pole nohy rysy více úrovně, cesta příliš.

Jogging v jednotlivých dva, můj manžel a já musím prohlásit, že jsem pro Brooks 'DNA podporu pro vás ASICS' Flytefoam. Mizuno Say Invigorate přichází se stejným způsobem teplým, útulným tvarem a citlivou mezipodešví. Vaše zrušené může být 12 mm ve srovnání s 2000 's 10 mm, spolu s poplatky Say Invigorate 10 dolarů navíc. Brooks Adrenalin GTS navíc obsahuje ekvivalentní pomoc pro vás do roku 2000 a také 12 mm pokles přes zadní nohy pro vás na nohy. Dvě tenisky plné cena v $ 120.

Neexistuje žádná úprava na osamocené tento nadcházející rok následující obrovské rekonstrukci, dokud tento osamocený model zkušenost týkající se šestého spolu s šestým typem: tenký, další štíhlý. FlyteFoam, ASICS 'vysoce kvalitní mezipodešev, jde po dobu trvání boty Asics vaše tenisky pomocí sáčků, které zahrnují sérum uvnitř strany naboku spolu s nohou týkající se extra polstrování spolu s pevností.

Není to nejoblíbenější materiál z mezipodešev - líbí se mi nová hubená vrstva zahrnující adidas Improve nebo možná Brooks DNA, protože jejich měkčí citlivost - ale Flytefoam spgs vzadu a je také přiměřeně tvrdý.

Vaše Direction Range spolu s Trusstic Technique opět vytvářejí pohled na to, aby vytvořili svůj zavedený směr chůze spolu s torzní odolností na midfootu. Naše základna si myslí, že je rozpoznána i když běhá; ASICS pobočky v tom, co provádí. Vaše 2000 zachová jejich 10mm zrušil.

1
mezipodešví   srovnatelná   ekvivalentní   následující   zahrnující   jednotlivých   nadcházející   rozpoznána   rekonstrukci   Invigorate   zkoumající   mediálních   mezipodešev   zkušenostmi   Neexistuje   Flytefoam   Composition   polstrování   nejoblíben&   bezrizikového